Dlaczego warto okleić swój pojazd folią PPF

Szybki czas realizacji

Doświadczeni monterzy

Gwarancja najwyższej jakości

Dlaczego warto nas wybrać?

0 h

Spędzonych podczas realizacji

0 +

Ukończonych projektów

0 %

Zadowolonych klientów

Zalety folii PPF

...

Nie widoczny montaż folii

Nasi aplikatorzy podczas montażu folii PPF, zawijają krawędzie i narozniki do wewnatrz w celu jak najwiekszej ochrony przed odpryskami.

Ochrona przed odpryskami

Folie PPF są bardzo trwałe i mogą chronić powierzchnię pojazdu przed zarysowaniami, kamieniami i innymi drobnymi uszkodzeniami, które mogą występować na drodze.

Samoregeneracja

Dobra jakość folii PPF ma zdolność do samoregeneracji. To oznacza, że drobne rysy i zarysowania na powierzchni folii mogą się "wygoić" samoistnie, co utrzymuje wygląd Twojego pojazdu w dobrym stanie.

Ochrona przed promieniami UV

Folia PPF ma właściwości ochronne przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki temu chroni ona powłokę lakieru przed blaknięciem i utratą koloru spowodowaną przez słońce.

Wzmocnienie lakieru

Folia PPF może chronić oryginalną powłokę lakieru przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak chemikalia drogowe, ptasie odchody czy owady. Dzięki temu lakier może pozostać w doskonałym stanie na dłużej.

Bezbarwna i niewidoczna

Wysokiej jakości folie PPF są praktycznie niewidoczne, gdy są nałożone na powierzchnię pojazdu. Dzięki temu można cieszyć się ochroną przed uszkodzeniami, nie zmieniając wyglądu samochodu.

Opinie Klientów

...

Pana Przemka polecam z całego serca, efekt niesamowity i auto wygląda jak nowe ✨ Powłoka ceramiczna , powłoka hydrofobowa , folie PPF na lampy i słupki piano Black idealnie nałożone. Dodatkowo wnętrze w którym było mnóstwo psiej sierści zostało idealnie wyczyszczone i wyprane. Ekspresowa i profesjonalna usługa, na pewno będę korzystać i polecać wszystkim 👏

Patriszja „Patriszja” Cz Klient

100% polecam! Skorzystałem z mycia detailingowego. Potem stwierdziliśmy z Panem Przemkiem, że warto byłoby zabezpieczyć wnęki klamek folią bezbarwną. Teraz moja Żona może znowu nosić pierścionki. 😀 😀

Igor Żak Klient

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na zabezpieczenia całego samochód foliami ochronnymi PPF. Właściciel dorzucił mi jeszcze w gratisie powłokę ochronną na folię. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Folia nigdzie nie odchodzi i prezentuje się świetnie. Napewno wrócę tu z nowym samochodem.

Leo Neo Klient

Używamy jedynie zaufanych marek!

Wasz pojazd zasługuje na to co najlepsze!

Napisz do nas!


error: Treść jest chroniona !!