Dlaczego warto zabezpieczyć pojazd ceramiką 2

Szybki czas realizacji

Doświadczeni monterzy

Gwarancja najwyższej jakości

Dlaczego warto nas wybrać?

0 h

Spędzonych podczas realizacji

0 +

Ukończonych projektów

0 %

Zadowolonych klientów

Zalety powłoki ceramicznej

...

Odporność na promieniowanie UV

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, które może powodować blaknięcie i utratę koloru. Dzięki temu powierzchnia pojazdu zachowuje długotrwałe piękno i świeżość.

Hydrofobowość

Powłoka ceramiczna tworzy hydrofobową powierzchnię, która odrzuca wodę i inne płyny. Dzięki temu krople wody, brudu i zanieczyszczeń nie przylegają do powierzchni, a pojazd jest łatwiejszy do czyszczenia.

Łatwiejsze mycie

Dzięki hydrofobowym właściwościom powłoki ceramicznej, czyszczenie pojazdu staje się znacznie prostsze. Brud i zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia, a często wystarczy sam strumień wody, aby pozbyć się większości brudu.

Efekt lotosu

Powłoka ceramiczna ma zdolność do odtwarzania efektu lotosu, który powoduje, że krople wody i inne płyny tworzą kuliste krople i zsuwają się z powierzchni. Daje to efekt czystej i lśniącej powierzchni.

Poprawa wyglądu

Powłoka ceramiczna nadaje powierzchni pojazdu głębię i intensywność koloru. Dzięki temu lakier wydaje się bardziej żywy i atrakcyjny. Powłoka ceramiczna może również ukrywać drobne defekty i rysy na powierzchni pojazdu.

Ochrona przed korozją

Powłoka ceramiczna chroni metalowe elementy pojazdu przed korozją. Zapobiega kontaktowi metalu z wilgocią

Opinie Klientów

...

Pana Przemka polecam z całego serca, efekt niesamowity i auto wygląda jak nowe ✨ Powłoka ceramiczna , powłoka hydrofobowa , folie PPF na lampy i słupki piano Black idealnie nałożone. Dodatkowo wnętrze w którym było mnóstwo psiej sierści zostało idealnie wyczyszczone i wyprane. Ekspresowa i profesjonalna usługa, na pewno będę korzystać i polecać wszystkim 👏

Patriszja „Patriszja” Cz Klient

100% polecam! Skorzystałem z mycia detailingowego. Potem stwierdziliśmy z Panem Przemkiem, że warto byłoby zabezpieczyć wnęki klamek folią bezbarwną. Teraz moja Żona może znowu nosić pierścionki. 😀 😀

Igor Żak Klient

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na zabezpieczenia całego samochód foliami ochronnymi PPF. Właściciel dorzucił mi jeszcze w gratisie powłokę ochronną na folię. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Folia nigdzie nie odchodzi i prezentuje się świetnie. Napewno wrócę tu z nowym samochodem.

Leo Neo Klient

Używamy jedynie zaufanych marek!

Wasz pojazd zasługuje na to co najlepsze!

Napisz do nas!


error: Treść jest chroniona !!